Відключення скасовується: шахта Південнодонбаська-1 уклала договір з постачальником

Донецька область

Відключення шахти Південнодонбаської-1 скасовується – вчора ввечері ТОВ «ЕК «Укренерговугілля» поінформував оператора системи розподілу (ОСР) ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля про те, що Шахтоуправління Південнодонбаське-1 уклало з ним договір на поставку електроенергії. В рамках діючих правил ринку енергопостачання шахти буде продовжено.

Загроза відключення шахти була викликана тим, що постачальник останньої надії (ПОН) ДП «Укрінтеренерго» поінформував ОСР про припинення енергопостачання шахти «Південнодонбаська №1» з 11 квітня у зв’язку з закінченням терміну дії договору.

Нагадаємо, що в нових умовах ринку ОСР зобов’язаний негайно виконати вимогу і припинити електропостачання клієнту, отримавши від постачальника заявку на відключення споживача. Це є такий же функцією ОСР, як і розподіл електроенергії мережами, експлуатація і ремонт мереж, підстанцій, ліній електропередач. Невиконання ОСР заявки на відключення та продовження електропостачання всупереч вимозі постачальника – пряме порушення Закону «Про ринок електричної енергії» і Правил користування роздрібного ринку електроенергії.

Такий підхід керівництва шахти Південнодонбаська-1 – показовий приклад, на який слід орієнтуватися всім компаніям, які потрапили в аналогічну ситуацію.

Відключення скасовується: шахта Південнодонбаська-1 уклала договір з постачальником