На вимогу ДП «Укрінтеренерго» відключена Бахмутська фільтрувальна станція Води Донбасу

Донецька область

У Донецькому регіоні на вимогу постачальника «останньої надії» ДП «Укрінтеренерго» триває відключення від електропостачання об’єктів КП «Компанія «Вода Донбасу». В результаті відключення від енергопостачання Бахмутської фільтрувальної станції без водопостачання можуть залишитися жителі центральної частини міста Бахмут.

Станом на 27 травня 2019 р. від енергопостачання вже відключені об’єкти КП «Компанія «Вода Донбасу»:

  • Насосна «Білокузьминівка», Костянтинівський район, сел. Білокузьминівка;
  • Підстанція 35 кВ «Клебан-Бик», Костянтинівський район, сел. Клебан-Бик;
  • Підстанція 110 кВ «Артемівськ» м.Бахмут (Бахмутська фільтрувальна станція)

Згідно з інформацією КП «Компанія «Вода Донбасу» водопостачання відсутнє у жителів населених пунктів Білокузьминівка, Віролюбівка, Новодмитрівка, Молочарка, Стінки, Іжевка, Клебан-Бик, Зоря, Романівка, Степове, Александрово-Калинове, Яблунівка, Катеринівка Костянтинівського району. А також Новгородське, Петрівка, Щербинівка Торецького району та частини жителів міста Бахмут.

В процесі відключення КП «Компанія «Вода Донбасу» систематично перешкоджає виконанню Закону «Про ринок електричної енергії» і Правил роздрібного ринку електроенергії:

  • КП «Компанія «Вода Донбасу» не виконало самообмеження електроенергії (розділ 11.5 Кодексу системи розподілу)
  • КП «Компанія «Вода Донбасу» не допустило співробітників оператора системи розподілу на власні об’єкти для локального обмеження електроенергії з території підприємства (розділ 5.5 ПРРЕЕ)

Подібні дії з боку КП «Компанія «Вода Донбасу» призводять до фактів бездоговірного споживання електроенергії.

З огляду на соціальну значимість КП «Компанія «Вода Донбасу» для Донецької області, енергокомпанія закликає Уряд, а саме відповідальних за вирішення питання – Міністерство регіонального розвитку та житлово-комунального господарства, НКРЕКП, Мінекономрозвитку, Міненерговугілля, Мінрегіон, Донецьку обласну державну адміністрацію і керівництво «Компанії «Вода Донбасу» вжити терміновi заходи для врегулювання ситуації.

На вимогу ДП «Укрінтеренерго» відключена Бахмутська фільтрувальна станція Води Донбасу