Низку об’єктів КП «Вода Донбасу» відключено від електропостачання

Донецька область

На вимогу постачальника «останньої надії» ДП «Укрінтеренерго» оператор системи розподілу виконав часткове відключення об’єктів КП «Вода Донбасу» від електропостачання. Станом на 16:00 23 травня без водопостачання залишилися мешканці 16 населених пунктів Костянтинівського і Торецького районів.

Від енергопостачання відключені:

  • Насосна «Білокузьминівка», Костянтинівський район, с. Білокузьминівка
  • Підстанція 35 кВ «Клебан-Бик», Костянтинівський район, с. Клебан-Бик.

Водопостачання відсутнє у жителів населених пунктів Білокузьминівка, Віролюбівка, Новодмитрівка, Молочарка, Стінки, Іжевка, Клебан-Бик, Зоря, Романівка, Степове, Александрово- Калинове, Яблунівка, Катеринівка Костянтинівського району. А також Новгородське, Петрівка, Щербинівка Торецького району.

Відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» і Правил роздрібного ринку електричної енергії оператор системи розподілу повинен виконати вимогу постачальника «останньої надії» ДП «Укрінтеренерго» і припинити електропостачання споживача, який не виконує свої зобов’язання по оплаті рахунків за електроенергію.

З огляду на соціальну значимість КП «Компанія «Вода Донбасу» для Донецької області, енергокомпанія закликає Уряд, а саме відповідальних за вирішення питання – Міністерство регіонального розвитку та житлово-комунального господарства, НКРЕКП, Мінекономрозвитку, Міненерговугілля, Мінрегіон, Донецьку обласну державну адміністрацію і керівництво КП «Компанія «Вода Донбасу» вжити термінових заходів для погашення заборгованості.

Низку об’єктів КП «Вода Донбасу» відключено від електропостачання