Відключення електропостачання ШУ «Південнодонбаське №1» скасовано

Вугледар

28 лютого енергопостачальник ТОВ «ЕК «Укренерговугілля» відкликав заявку на повне відключення державного підприємства «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1». Крім того, державна шахта в повному обсязі погасила заборгованість за лютий перед оператором системи розподілу (далі ОСР). Енергопостачання шахти здійснюється у повному обсязі.

Повне знеструмлення шахти планувалося у зв’язку із системними порушеннями зобов’язань по графіку реструктуризації боргу за спожиту електроенергію. Шахта має заборгованість як перед постачальником, так і перед ОСР.

Відповідно до законодавства України оператори системи розподілу зобов’язані обмежити або відключити від енергопостачання споживача, який не виконує свої зобов’язання з оплати електроенергії. Невиконання умов оплати – пряме порушення споживачем норм Закону України «Про ринок електричної енергії».

ОСР звертає увагу керівництва шахти і профільного Міністерства енергетики, що ситуація із заборгованістю державного підприємства не вирішена остаточно. Борг шахти перед ОСР становить 115 млн грн.

Відключення електропостачання ШУ «Південнодонбаське №1» скасовано