Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1» знову чекає знеструмлення за вимогою постачальника електроенергії

Донецька область

19 березня буде повністю знеструмлено державне підприємство «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1» за вимогою постачальника «останньої надії» ДПЗД «Укрінтеренерго». Буде припинено електропостачання всіх адміністративних та промислових потужностей, включаючи агрегатів водовідливу та дегазаційної установки.

ОСР зобов’язаний виконати вимоги законодавства і задовольнити заявку постачальника в означений термін 19 березня 2020 року, згідно Закону «Про ринок електричної енергії» і Правил користування роздрібного ринку електроенергії.

Шахтоуправління має системні проблеми з заборгованістю за спожиту електроенергію і перед постачальниками, і перед оператором системи розподілу.

Ситуація з регулярними порушеннями шахтою графіку сплати заборгованості загострилася у грудні. Через низьку платіжну дисципліну від постачальника ТОВ «ЕК «Укренерговугілля» державне підприємство перейшло на баланс постачальника «останньої надії» «Укрінтеренерго».

Повне відключення шахти  «Південнодонбаська № 1» від енергопостачання, включаючи водовідлив, загрожує затопленням державного підприємства та серйозними екологічними наслідками.

Оператор системи розподілу стурбований ситуацією, що склалася та неодноразово звертався до Прем’єр-міністра України, в.о. Міністра енергетики та захисту довкілля, Міністра розвитку громад та територій, секретаря РНБОУ, голови ГСЧС, голови СБУ та керівника апарату НКРЕКП щодо особливого контролю за вирішенням проблем заборгованості за електроенергію державного підприємства.

Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1» знову чекає знеструмлення за вимогою постачальника електроенергії